Filologiya fakulteti O‘zbektilshunosligi kafedrasi katta o‘qituvchisi D.Yuldashev Yangibozor tumanidagi 8-son ixtisoslashtirilgan maktab internatida mahorat darsi o‘tkazdi
Urganch davlat universiteti Filologiya fakulteti O‘zbektilshunosligi kafedrasi katta o‘qituvchisi D.Yuldashev Yangibozor tumanidagi 8-son ixtisoslashtirilgan maktab internatida mahorat dar
Urganch davlat universiteti Filologiya fakulteti O‘zbek tilshunosligi kafedrasi o'qituvchisi Xudayberganova Dildora Yangibozor tumanidagi 18-son umumiy o‘rta ta'lim maktabida mahorat darsini o'tkazdi
Urganch davlat universiteti Filologiya fakulteti O‘zbek tilshunosligi kafedrasi o'qituvchisi Xudayberganova Dildora 2019-yil 26-noyabr kuni Xorazm viloyati Yangibozor tumanidagi 18-son umumi
Maktab o'qituvchilari uchun "master class"
Urgach davlat universiteti "ingliz tili va adabiyoti" kafedrasi o'qituvchilari Adidova Rohatoy, Masharipova Lelinza va Baydjanova Irodalar Uragach shahridagi 28-son umum o'rta t
“Sab’ai sayyor” dostonini o‘qitishda nostandart testlardan foydalanish”
2019-yil 26-noyabr kuni Filologiya fakulteti O‘zbek adabiyoti kafedrasida ilmiy-uslubiy seminar bo‘lib o‘tdi. Unda kafedra o‘qituvchisi Atajanov Sarvar Samandarovich “Sab
Rus tili va adabiyoti kafedrasi mudiri dots. X.S.Ruzimbaev, kafedra o‘qituvchilari U.R.Maxmudov, S.A.Ruzmetovlar Yangibozor tumanidagi 3-son umumiy o‘rta ta’lim maktabida mahorat darslari o‘tkazdilar
25.11.2019 kuni Rus tili va adabiyoti kafedrasi mudiri dots. X.S.Ruzimbaev, kafedra o‘qituvchilari U.R.Maxmudov, S.A.Ruzmetovlar Yangibozor tumanidagi 3-son umumiy o‘rta ta’lim makta
Rus tili va adabiyoti kafedrasi mudiri dots. X.S.Ruzimbaev, kafedra o‘qituvchilari U.R.Maxmudov, S.A.Ruzmetovlar Yangibozor tumanida mahorat darslari o‘tkazdilar
25.11.2019 kuni Rus tili va adabiyoti kafedrasi mudiri dots. X.S.Ruzimbaev, kafedra o‘qituvchilari U.R.Maxmudov, S.A.Ruzmetovlar Yangibozor tumanidagi 5-son umumiy o‘rta ta’lim makta

Худайберганова Дилдора, преподаватель кафедры узбекского языка филологического факультета Ургенчского государственного университета, провела мастер-класс в средней школе № 18 Янгибазарского района.
Худайберганова Дилдора, преподаватель кафедры узбекского языкознания Ургенчского государственного университета, филологический факультет «мастерские. Данный мастер-класс был организован по иници
Мастер-класс для учителей школ
Преподаватели кафедры "английского языка и литературы" Ургенчского государственного университета Абидова Рохатой, Машарипова Лелинза и Байджанова Ирода провели мастер-класс для учителей и
Использование нестандартных тестов для обучения стихотворению «Планета Планета»
26 ноября 2019 года был проведен научно-методический семинар на кафедре узбекской литературы филологического факультета. Преподаватель кафедры Атаджанов Сарвар Самандарович выступил с докладом об испо
Заведующий кафедрой русского языка и литературы доц. Х.С.Рузимбаев, преподаватели кафедры У.Р.Махмудов, С.А.Рузметов провели мастер-классы в общеобразовательной школе №3 Янгибазарского района
25.11.2019 заведующий кафедрой русского языка и литературы доц. Х.С.Рузимбаев, преподаватели кафедры У.Р.Махмудов, С.А.Рузметов провели мастер-классы по русскому языку для учащихся 6 и 7 классов средн
Заведующий кафедрой русского языка и литературы доц. Х.С.Рузимбаев, преподаватели кафедры У.Р.Махмудов, С.А.Рузметов провели мастер-классы в Янгибазарском районе
25.11.2019 заведующий кафедрой русского языка и литературы доц. Х.С.Рузимбаев, преподаватели кафедры У.Р.Махмудов, С.А.Рузметов провели мастер-классы по русскому языку для учащихся 6 класса средней шк