Urganch davlat universiteti o'qituvchilari 36-maktab o'quvchilariga "Texnologiya fanini o‘qitishda yoshlarni kasb-hunarga yo‘llash" mavzusida mahorat darsi o'tishdi
Bogot tumanidagi 36-son maktabda Urganch davlat universiteti San’atshunoslik fakulteti o‘quv ishlari bo‘yicha dekan muovini Q.Ro‘zmetov va Mexnat ta’limi kafedrasi o'
Filologiya fakulteti dekani, dots.D.Q.G‘ayipov Yangibozor tumanidagi 3-son maktabda "Ogahiyning hayoti va ijodi" mavzusida mahorat mashg‘ulotlari olib bordi
2019 yilning 23 noyabri kuni Filologiya fakulteti dekani, dots.D.Q.G‘ayipov Yangibozor tumanidagi 3-son maktabda "Ogahiyning hayoti va ijodi" mavzusida mahorat mashg‘ulotlari oli
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti tashabbusi bilan ilgari surilgan Xalq ta’limi va Oliy ta’lim integratsiyasini amalga oshirish maqsadida Bog‘ot tumanidagi 7 va 4-son umumta‘lim maktabda mahorat darslari bo'lib o'tdi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti tashabbusi bilan ilgari surilgan Xalq ta’limi va Oliy ta’lim integratsiyasini amalga oshirish maqsadida Bog‘ot tumanidagi 7 va 4-son umumta&
Urganch davlat universiteti Tabiiy fanlar fakulteti professor-o‘qituvchilari mahorat darslari seminarida aktiv ishtirok qilishmoqda
Urganch davlat universiteti Tabiiy fanlar fakulteti professor-o‘qituvchilari  O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Ta’lim sifatini nazorat qilish davlat inspek
“Hofiz Xorazmiy g‘azallarida tashbeh san’atining qo‘llanilishi”
2019-yil 19-noyabr kuni Filologiya fakulteti O‘zbek adabiyoti kafedrasida ilmiy-nazariy seminar bo‘lib o‘tdi. Unda 1-kurs magistranti Ibragimova Umida Rustamovna “Hofiz Xorazmi
Turizm va iqtisodiyot fakulteti katta o'qituvchisi S.Raximova O'zbekiston Respublikadi Milliy gvardiyasi xodimlariga amaliy seminar o'tkazdi
Turizm va iqtisodiyot fakulteti katta o'qituvchisi S.Raximova 2019 yil 15 noyabr kuni  O'zbekiston Respublikadi Milliy gvardiyasi Xorazm viloyati boshqarmasi xodimlariga "Ovqatlanish

Преподаватели Ургенчского государственного университета проводят мастер-класс для студентов 36-й школы на тему «Содействие молодежи в преподавании технологий»
В школе № 36 Боготского района с участием заместителя декана по учебной работе Ургенчского государственного университета К. Рузметова и преподавателя кафедры трудового воспитания Е. Мадаминова Был про
Декан филологического факультета доцент Гаипов провел мастер-класс на тему «Жизнь и творчество Огаи» в школе № 3 Янгибазарского района.
23 ноября 2019 года декан филологического факультета, доцент Г.К. Гаипов провел мастер-класс «Жизнь и творчество Агахия» в школе № 3 Янгибазарского района. В нем приняли участие директор ш
Мастер-классы по интеграции народного образования и высшего образования начаты по инициативе Президента Республики Узбекистан
Проректор по делам молодежи УрГУ С.Давлетов, исторический факультет Декан факультета О.Шихов, заместитель декана исторического факультета Г.Саидов, преподаватель истории С.Наврузов, студенты историчес
Профессора и преподаватели факультета естественных наук Ургенчского государственного университета принимают активное участие в мастер-классе
Республики Узбекистан Государственный комитет Республики Узбекистан по лесному хозяйству Министерство физической культуры и спорта Республики Узбекистан Министерство физической культуры и спорта Респу
«Использование экспертного искусства в Хафез Хорезми Газалс»
19 ноября 2019 года на кафедре узбекской литературы филологического факультета был проведен научно-теоретический семинар. Студентка первого курса Ибрагимова Умида Рустамовна выступила с докладом на те
Старший преподаватель факультета туризма и экономики С.Рагимова провела семинар для сотрудников Национальной гвардии Республики Узбекистан
15 ноября 2019 года старший преподаватель факультета туризма и экономики С.Рагимова провела семинар «Культура питания и этика обслуживания гостей» для сотрудников Хорезмского регионального