“O‘zbek tilshunosligining dolzarb muammolari” mavzusida kafedraning ilmiy-seminari
Bugun, 14-noyabr kuni, “O‘zbek tilshunosligi” kafedrasining navbatdagi ilmiy-uslubiy seminari bo‘lib o‘tdi. Unda kafedra dotsenti  S.Ro‘zimboyev “Omoniml
“Sportda moslashuv nazariyasining zamonaviy tamoyillari” mavzusida mahorat darsi
O‘zbekiston davlat jismoniy tarbiya va sport universiteti Anatomiya-fiziologiya kafedrasi va Urganch davlat universiteti Fakultetlararo jismoniy madaniyat va sport kafedrasi o‘rtasidagi qo
Mehnat ta'limi kafedrasining navbatdagi uslubiy seminari bo'lib o'tdi
13 11.2019 да  Mehnat ta'limi kafedrasining navbatdagi uslubiy seminari bo'lib o'tdi. Seminarda kafedra tayanch doktaranti Tojiyev Javlon Kaрeimboyevich "Talabalarning xalq
“Xorazm dostonlarida lirik janrlar masalasi”
2019-yil 12-noyabr kuni Filologiya fakulteti O‘zbek adabiyoti kafedrasi dots. v.b. Ismoilov Is’hoqjon Atabayevich navbatdagi ilmiy-nazariy seminarda “Xorazm dostonlarida lirik janrla
2019 yil 6 noyabr kuni Mehnat ta'limi kafedrasida ilmiy seminar bo'lib o'tdi
2019 yil 6 noyabr kuni Mehnat ta'limi kafedrasida ilmiy seminar bo'lib o'tdi. seminarda kafedra katta o'qituvchisi Madaminova Yarqinoy "Qishloq xo'jaliпшni mexanizatsiaylashti
Ilmiy-amaliy seminar
Ichki nazorat monitoring bo'lim boshlig'i Shihova Hasiyat Ismailovna «Google Scholar» mavzusi yuzasidan "Ilmiy-amaliy" seminar o'tkazdi.

Научный семинар кафедры «Актуальные проблемы узбекского языкознания»
Сегодня, 14 ноября, состоялся очередной научно-методический семинар кафедры узбекского языкознания. Доцент С. Рузимбоев «Использование нестандартных тестов в исследовании выживших»; обучен
Мастер-класс «Современные принципы теории адаптации в спорте».
На основании совместного договора о научно-образовательном сотрудничестве между кафедрой анатомии и физиологии Узбекского государственного университета физической культуры и спорта и кафедрой межфакул
13 ноября 2019 года на кафедре Трудового обучения был проведен методтческий семинар
13 ноября 2019 года на кафедре Трудового обучения был проведен очередной методический семинар. В семинаре выступил докладом докторант кафедры "Технологическое обучение" Тожиев Жавл
«Проблемы лирических жанров в хорезмских стихах»
12 ноября 2019 года Кафедра узбекской литературы филологического факультета на очередном научно-теоретическом семинаре доц. и.о. Исмоилов Исхакжон Атабаевич выступил с докладом на тему «Проблема
На на6 ноября 2019 года на кафедре Трудового обучения был проведен научный семинар.
На на6 ноября 2019 года на кафедре Трудового обучения был проведен научный семинар. Научном семинаре ст. преп. кафедры Мадаминова  Яркиной читала лекцию по теме "Исползования компь
Scientific-practical seminar
Начальник отдела мониторинга внутреннего контроля Ургенчского государственного университета  Шихива Хосият Исмоиловна провела научно-практический семинар по темe «Google Scholar»