Urganch davlat universitetida Rossiyaning Udmurtiya davlat universiteti bilan xalqaro konferensiya boʻlib oʻtdi
Konferensiyada Udmurtiya davlat universitetida rektori 2023-2024 yil magistratura uchun qabul dasturi kvotalari to`g`risida ma`lumot berildi.Professor o`qituvchilar tamonidan berilgan savollarga javob
UrDU rektorining hamkor xorijiy va respublika OTM professorlari bilan uchrashuvi boʻlib oʻtdi
Avval xabar berganimizdek, ayni kunlarda Urganch davlat universiteti Filologiya fakultetida bir vaqtning oʻzida 4 nafar xorijiy va respublikamizdan tashrif buyurgan olimlar, jumladan, Ozarbayjon
Udmurtiya davlat universiteti dotsenti Tabiiy fanlar fakulteti talabalariga bir oy davomida maʼruza oʻqidi
Urganch davlat universiteti Tabiiy fanlar fakultetining “Geodeziya, kartografiya, geografiya” kafedrasida Rossiyaning Udmurtiya davlat universiteti dotsenti Rubleva Yelena Alekseevna
«Mintaqani kompleks ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirishning ustuvor yo‘nalishlari» mavzusida хalqaro ilmiy va amaliy konferensiya
Bugun, 28-aprel kuni Urganch davlat universitetida Iqtisodiyot fakulteti tashabbusi bilan «Mintaqani kompleks ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirishning ustuvor yo‘nalishlari» mavzusidagi
Xalqaro hamkorlarimiz ortib bormoqda
Urganch davlat universiteti Xalqaro hamorlik bo‘yicha prorektori G‘ayrat O‘razboyev joriy yil 25-aprel kuni Toshkent shahrida oʻtkazilgan INNOPROM xalqaro sanoat ko‘rgazmasida
“Oliy taʼlim muassasasida ilmiy-tadqiqot ishlari va xorijiy universitetlar bilan hamkorlik” mavzusida matbuot anjumani boʻlib oʻtdi
Bugun Urganch davlat universitetida “Oliy taʼlim muassasasida ilmiy-tadqiqot ishlari va xorijiy universitetlar bilan hamkorlik” mavzusida matbuot anjumani oʻtkazildi. Unda OAV vakillari

Состоялась встреча ректора УрГУ с профессорами партнерских зарубежных и республиканских вузов
Как мы сообщали ранее, Ургенчский государственный университет на Филологическом факультете одновременно посетили 4 зарубежных и наших республиканских ученых, в том числе заведующий отделением «А
Доцент Удмуртского государственного университета прочитала лекцию для студентов факультета Естественных наук за месяц
С 1 по 28 апреля этого года Рублева Елена Алексеевна, доцент Российского Удмуртского государственного университета, читала лекции по "Веб-картографии" студентам кафедры "Геодезия, карто
Международная научно-практическая конференция на тему «Приоритетные направления комплексного социально-экономического развития региона»
Сегодня, 28 апреля, в Ургенчском государственном университете по инициативе Экономического факультета стартовала международная научно-практическая конференция на тему «Приоритетные направления к
Растет число наших международных партнеров
Проректор Ургенчского государственного университета по международному сотрудничеству Гайрат Оразбоев принял участие в Международной промышленной ярмарке ИННОПРОМ, состоявшейся в Ташкенте 25 апреля тек
Состоялась пресс-конференция на тему «Научно-исследовательская работа в вузе и сотрудничество с зарубежными вузами»