5-son talabalar turar joyida filologiya fakulteti o'qituvchilari talabalari bilan yig'ilish o'tkazishdi
Bugun UrDU 5-son talabalar turar joyida filologiya fakulteti yoshlar bilan ishlash bo'yicha dekan o'rinbosari R. Y. Xudoyberganov  va tarbiyachi Gulbahor opa filologiya fakulteti talabala
“Qatag‘on qurbonlari”
2019-yil 11-noyabr kuni Filologiya fakulteti O‘zbek adabiyoti kafedrasi dotsenti, filologiya fanlari nomzodi Rahimova Bekposhsha Bahodirovna murabbiylik qilayotgan 171-guruh talabalari bilan &ld
“Abdulla Qodiriy – millatimiz ko‘zgusi”
2019-yil 11-noyabr kuni Filologiya fakulteti O‘zbek adabiyoti kafedrasi dotsenti Rahimova Bekposhsha Bahodirovna “Ma’naviyat va ma’rifat darsi”ga viloyat ichki ishlar bos
Tarix fakultetida 2 kurs talabalari bilan Sog'likni saqlash boshqarmasi mudiri Madaminova Dilora bilan uchrashuv
Tarix fakultetida 2 kurs talabalari bilan Sog'likni saqlash boshqarmasi sog'lom turmush tarzini targ'ibot qilish bo'lim mudiri Madaminova Dilora OITS kasalligini tarqalishi va uning sa
Xorijiy filologiya fakulteti "Koʼngilli tarjimonlar" jamoasi taqdirlandi
2019 yil 6 noyabr kuni Xorijiy filologiya fakulteti "Koʼngilli tarjimonlar" jamoasi Oʼzbekturizmning Xorazm viloyati turizmni rivojlantirish departamenti direktori tomonidan viloyatning
Xorijiy filologiya fakulteti ingliz tili va adabiyoti kafedrasi professor o‘qituvchilari TTJ 2- binosida kafedra kuni o‘tkazishdi
2019yil 1 noyabr kuni Xorijiy filologiya fakulteti ingliz tili va adabiyoti kafedrasi professor o‘qituvchilari belgilangan reja asosida TTJ 2- binosida kafedra kuni o‘tkazib talaba qizlar

В общежитии № 5 прошла встреча со студентами филологического факультета
Сегодня в 5-м студенческом общежитии УрГУ состоялась встреча с заместителем декана по делам молодежи филологического факультета Р. Худойбергановым и сестрой учителя Гулбахора. На встрече студенты обсу
"Жертвы репрессий"
11 ноября 2019 года группа из 171 студента во главе с Рахимовой Бекпошшей Баходировной, доцентом кафедры узбекской литературы филологического факультета, посетила Музей жертв Хорезма и ознакомилась
«Абдулла Кадири - зеркало нашего народа».
11 ноября 2019 года доцент кафедры узбекской литературы филологического факультета Рахимова Бекпошша Баходировна беседовала с сотрудниками отдела внутренних дел на тему «Абдулла Кадири - зеркало
Встреча со студентами 2 курса исторического факультета с заведующей кафедрой здравоохранения Диламином Мадаминовой
Встреча на историческом факультете со студентами 2 курса Мадинаовой Дилорой, заведующей кафедрой укрепления здоровья Департамента здравоохранения
Команда «Добровольных переводчиков» факультета иностранной филологии была награждена
6 ноября 2019 года команда «Добровольных переводчиков» факультета иностранной филологии была награждена директором Департамента развития туризма Хорезмской области Узбекистана за активное
Профессора кафедры английского языка и литературы факультета иностранной филологии провели День кафедры в корпусе 2
1 ноября 2019 года преподаватели кафедры английского языка и литературы факультета иностранной филологии провели встречу со студентами на 2 этаже кафедры международных отношений. Учителя говорили с на