Таbiiy fanlar fakultetida “Vatanni himoya qilish-sharafli, oliyjanob va ma`suliyatli burch” mavzusida tadbir bo'lib o'tdi
2019 yil 1-noyabr kuni Таbiiy fanlar fakulteti Biologiya yo`nalishi talabalari “Vatanni himoya qilish-sharafli, oliyjanob va ma`suliyatli burch” mavzusida Xorazm viloyati Mudofaa boshqarma
UrDU madaniyat saroyida B.Mashraf ijodiga bag'ishlangan "She'riyat shohsupasi" ko'rik- tanlovining navbatdagi soni bo'lib o'tdi
Bugun UrDU madaniyat saroyida B.Mashraf ijodiga bag'ishlangan "She'riyat shohsupasi" ko'rik- tanlovining navbatdagi soni bo'lib o'tdi. Unda filologiya fakulteti talabalar
Xorijiy filologiya fakulteti talabalari ishtirokida "Eng faol kitobxon" tanlovi o‘tkazildi
2019 yil 25 oktyabr kuni Xorijiy filologiya fakulteti 171- xorijiy guruhi talabalari ishtirokida 5 tashabbusning 4-bandiga muvofiq yoshlar o‘rtasida kitobxonlikni keng targ‘ib qilish maqsa
Talabalari “Musiqa, rassomlik, adabiyot, teatr va san’atga qiziqtirish” yuzasidan tarixiy joylarga tashrif buyurishi
183-guruh geografiya  talabalari  beshta  muhim tashabbusning  birinchi  tashabbusi  “Musiqa, rassomlik, adabiyot, teatr va san’atga qiziqtirish” yuzasi
Buxoro davlat universitetida Urganch davlat universiteti Musiqa ta'limi kafedrasi professor-o`qituvchilari ishtirokidagi master-klass
19-oktabr 2019-yilda Buxoro davlat universitetida Urganch davlat universiteti Musiqa ta'limi kafedrasi o`qituvchilari Botir Rahimov hamda Rustam Boltayev ishtirokidagi mahorat darslari o`tkazildi.
2019 yil 18 oktyabr kuni Urganch davlat universitetida Quvnoqlar va zukkolar tanlovi o‘tkazildi
2019 yil 18 oktyabr kuni Urganch davlat universiteti bosh binosi foyesida “Jonajon O‘zbekistonim, mangu bo‘l omon!” shiori ostida o‘tkazilayotgan Talaba-yoshlar festivali

На факультете естественных наук состоялось мероприятие на тему «Защита Родины - почетный, благородный и ответственный долг»
1 ноября 2019 года студенты биологического факультета факультета естественных наук посетили подполковника Машарипова Норбоя Атахановича на тему: «Почетный, благородный и ответственный долг по за
Сегодня во Дворце культуры УрГУ состоялся очередной выпуск конкурса «Поэзия поэзии», посвященного творчеству Б. Машрафа. Студенты филологического факультета демонстрировали свои выступлени
Проведен конкурс "Самый активный читатель" с участием студентов факультета иностранной филологии
25 октября 2019 года в соответствии с пунктом 4 из 5 инициатив с участием студентов 171 - й иностранной группы факультета иностранной филологии был проведен конкурс "Самый активный читатель"
Посещение студентами исторических мест " музыка, живопись, литература, театр и интерес к искусству”
Студенты 183 группы географии посетили комплекс “Улли ховли”, расположенный в Ургенчском районе, по первой инициативе пяти важных инициатив “интерес к музыке, живописи, литературе, т
Мастер-класс в Бухарском государственном университете с преподавательским составом кафедры музыкального образования Ургенчского государственного университета
19 октября 2019 года Бухарский государственный университет провел мастер-класс с преподавателями кафедры музыкального образования Ургенчского государственного университета Ботиром Рахимовым и Рустамом
18 октября 2019 года в Ургенчском государственном университете прошел конкурс "Веселые и находчивые"
18 октября 2019 года в фойе главного здания Ургенчского государственного университета состоялась презентация книги “Jonajon Uzbekistonim, mangu Bul omon!” в рамках фестиваля студенческой м