URGANCH DAVLAT UNIVERSITETIDA “5000 QADAM” PIYODA YURISH MARSHI O’TKAZILDI
Yurtimizda sog’lom turmush tarzini shakllantirish, turli kasalliklarning oldini olish, yoshlarni jismoniy tarbiya va sport bilan shug’ullanishga jalb qilish, ommaviy sportning inson hayoti
Konstitutsiya — xalqchil davlat, barqaror taraqqiyot va farovon hayot asosi!
Bugun Urganch davlat universitetida 8-dekabr - Konstitutsiya qabul qilingan kun munosabati  “Konstitutsiya — xalqchil davlat, barqaror taraqqiyot va farovon hayot asosi” mavzusi
Joriy yil 5-6 dekabr kunlari "8-dekabr -Oʻzbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni"ga bagʻishlab, universitet Kasaba uyushma qoʻmitasi tomonidan  professor-o‘qituvchilar va ish
“Korrupsiya – halokatga yetaklovchi yo’l” mavzusida talabalar teatr studiyalari o’rtasida bellashuv
Bugun Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida “9-dekabr- Xalqaro korrupsiyaga qarshi kurashish kuni” munosabati bilan “Korrupsiya – halokatga yetaklovchi yo’l&rdqu
“Biz korrupsiyaga qarshimiz” mavzusida tadbir tashkil etildi
Bugun, 5-dekabr kuni Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida Korrupsiyaga qarshi kurashish “Komplaens nazorat” bo’limi boshlig’i H. Shihova va UrDU bosh yuristkonsulti S

В УРГЕНЧСКОМ ГОСУДАРСТВЕННОМ УНИВЕРСИТЕТЕ СОСТОЯЛСЯ МАРАФОН «5000 ШАГОВ»
В нашей стране ведется большая работа по формированию здорового образа жизни, профилактике различных заболеваний, привлечению молодежи к занятиям физической культурой и спортом, пропаганде значения ма
Конституция – основа народно-ориентированного государства, стабильного развития и благополучной жизни!
Сегодня, по случаю 8 декабря – дня принятия Конституции, в Ургенчском государственном университете было организовано мероприятие на тему «Конституция – народно-ориентированное госуда
МЫ ПОДДЕРЖИВАЕМ ЗДОРОВЫЙ ОБРАЗ ЖИЗНИ!
5-6 декабря текущего года, Профсоюзный комитет университета организовал соревнования по волейболу " Первенство университета", посвященный «8 декабря – Дню Конституции Р
Конкурс студенческих театральных студий на тему «Коррупция – путь к разрушению»
Сегодня во Дворце культуры Ургенчского государственного университета по случаю «9 декабря – Международного дня борьбы с коррупцией» был организован конкурс между студенческ