URGANCH DAVLAT UNIVERSITETIDA “5000 QADAM” PIYODA YURISH MARSHI O’TKAZILDI
Yurtimizda sog’lom turmush tarzini shakllantirish, turli kasalliklarning oldini olish, yoshlarni jismoniy tarbiya va sport bilan shug’ullanishga jalb qilish, ommaviy sportning inson hayoti
Konstitutsiya — xalqchil davlat, barqaror taraqqiyot va farovon hayot asosi!
Bugun Urganch davlat universitetida 8-dekabr - Konstitutsiya qabul qilingan kun munosabati  “Konstitutsiya — xalqchil davlat, barqaror taraqqiyot va farovon hayot asosi” mavzusi
Joriy yil 5-6 dekabr kunlari "8-dekabr -Oʻzbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni"ga bagʻishlab, universitet Kasaba uyushma qoʻmitasi tomonidan  professor-o‘qituvchilar va ish
“Korrupsiya – halokatga yetaklovchi yo’l” mavzusida talabalar teatr studiyalari o’rtasida bellashuv
Bugun Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida “9-dekabr- Xalqaro korrupsiyaga qarshi kurashish kuni” munosabati bilan “Korrupsiya – halokatga yetaklovchi yo’l&rdqu
“Biz korrupsiyaga qarshimiz” mavzusida tadbir tashkil etildi
Bugun, 5-dekabr kuni Urganch davlat universiteti Madaniyat saroyida Korrupsiyaga qarshi kurashish “Komplaens nazorat” bo’limi boshlig’i H. Shihova va UrDU bosh yuristkonsulti S

"5000 STEPS" WALKING MARATHON WAS HELD AT URGENCH STATE UNIVERSITY
Extensive work is being done in our country to create a healthy lifestyle, prevent various diseases, attract young people to physical education and sports, and promote the importance of mass sports in
Constitution is the basis of a democratic state, stable development and a prosperous life!
Today, on the occasion of December 8 - the day of the adoption of the Constitution, an event was organized at the Urgench State University on the topic "Constitution is a people-oriented state, t
WE SUPPORT A HEALTHY LIFESTYLE!
On December 5-6 this year, dedicated to "December 8 - Constitution Day of the Republic of Uzbekistan", the University Trade Union Committee organized "University First" in volleyba
Competition between student theater studios on the topic "Corruption is the road to destruction"
Today, in the Palace of Culture of Urgench State University, on the occasion of "December 9 - International Anti-Corruption Day", a competition was organized between student theater studios
An event was organized under the theme "We are against corruption"
Today, on December 5, in the Palace of Culture of Urgench State University, in the presence of H. Shihova, head of the Department of Anti-Corruption Compliance Control, and UrSU legal consul