Ijara xonadonlari o‘rganilmoqda
Xorazm viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi bir guruh xodimlari hamda Urganch davlat universiteti tyutorlari, Talabalarni turar joy bilan ta’minlash bo‘limi xodimlari ishtirokida kuz
Ota-onalar kongresi bo‘lib o‘tdi
Urganch davlat universitetida yangi 2023-2024 o‘quv yili boshlangani munosabati bilan “Ota-onalar kongresi” o‘tkazildi. Bugungi “Ota-onalar kongresi”
“Kapital sug’urta” AJ kompaniyasi rahbarlari bilan uchrashuv bo`lib o`tdi
Joriy yil 5-oktabr kuni “Kapital sug’urta” AJ bosh direktori X.Bo‘rixojayev, Majburiy sug’urta departamenti direktori I.Bobojonov,  IT departamenti direktori Sh.Haqb
Urganch davlat universitetida “WikiTargʻibot” tadbiri oʻtkazildi
Bugun “WikiStipendiya II” jamoasi  universitetimizda boʻlib, talabalarga loyiha haqida taqdimot qilishdi.  Mazkur WikiTargʻibotda talabalar oʻzlarini qiziqtirgan barcha savoll
Yoshlar bilan ishlashda psixolog koʻmagi
Bugun, 5-oktabr kuni Urganch davlat universiteti amaliyotchi psixologi Mohinur Avezova va Ijtimoiy-iqtisodiy fanlar fakulteti tyutorlari hamkorligida fakultetning 1-bosqich talabalari bilan "
#OAVda_biz
Joriy yilning 4-oktabr kuni UrDU O'zbek filologiyasi fakulteti O'zbek tilshunosligi kafedrasining professor-o'qituvchilari hamda fakultet talabalari, shuningdek, bir qancha soha vakillari

Аренда квартир изучается
Проведено совещание по обеспечению безопасности съемных квартир в осенне-зимний период с участием группы сотрудников Управления по чрезвычайным ситуациям Хорезмской области, тьюторов Ургенчского госуд
Состоялся родительский конгресс
В связи с началом нового 2023-2024 учебного года в Ургенчском государственном университете состоялся "Родительский конгресс". Сегодняшний родительский конгресс был проведен с родителями студ
Состоялась встреча с руководителями АО "Капитал Страхование"
5 октября этого года состоялась встреча генерального директора АО "Капитал Страхование" Г. Бориходжаева, директора кафедры обязательного страхования И. Бободжонова, директора департамента ин
В Ургенчском государственном университете состоялось мероприятие «WikiPromotion»
Сегодня команда "ВикиСтипендия II" посетила наш университет и представила проект студентам. В ходе этой Википрезентации студенты получили ответы на все интересующие их вопросы. Они также
Психологическая поддержка в работе с молодежью
Сегодня, 5 октября, совместно с практикующим психологом Ургенчского государственного университета Мохинур Авезовой и тьюторами факультета Cоциально-экономических наук был проведен психологический трен
#мы _в_СМИ
4 октября текущего года профессора и преподаватели кафедры узбекского языкознания факультета узбекской филологии УрГУ, а также студенты факультета, а также представители ряда специальностей, по случаю