Bugun 15 aprel Ekologik bilimlar kuni munosabati bilan Xorazm milliy tabiat bog‘ida "Biz tabiatni sevamiz, u bizning kelajagimiz" mavzusida tadbir bo‘lib o‘tdi. Unda Xorazm
15 aprel Ekologik bilimlar kuni munosabati bilan UrDU Tabiiy fanlar fakulteti Ekologiya va hayot faoliyati xavfsizligi kafedrasi professor-o‘qituvchilari Xorazm viloyat teleradiokanalining "
Tinch va farovon yurtga bayramlar yarashadi
Bugun, 15-aprel kuni UrDU Texnika fakultetida  “Tinch va farovon yurtga bayramlar yarashadi” mavzusida ma'naviy-ma'rifiy tadbir bo'lib o'tdi. Unda t.f.n. dots. B.So
Tadbirkorlar ishtirokida “Biznes marafon”
Bugun Urganch davlat universitetida viloyatimizning koʻzga koʻringan, faoliyatida koʻplab yutuqlarga erishgan tadbirkorlari ishtirokida motivatsion trening oʻtkazildi. Treningda Oʻzbekiston Respublika
“Quvnoqlar va zukkolar” ko‘rik-tanlovining birinchi yarim final bosqichi bo‘lib o‘tdi
Oliygohimizda O'zbekiston yoshlar ittifoqi Urganch davlat universiteti boshlang'ich tashkiloti tashabbusi bilan “Quvnoqlar va zukkolar” ko‘rik-tanlovining birinchi yarim fina

''Ekologik bilimlar kuni''
Сегодня, 15 апреля, на Техническом факультете УрГУ состоялось духовно-просветительское мероприятие на тему «Праздники достойны мирной и процветающей страны». В нем доктор философии. доц
«Бизнес-марафон» с участием предпринимателей
Сегодня в Ургенчском государственном университете прошел мотивационный тренинг с участием выдающихся предпринимателей нашего региона, добившихся многих успехов в своей деятельности. Шарипов У., член С
Состоялся первый полуфинальный тур конкурса «Клуб веселых и находчивых»
В нашем университете по инициативе союза молодежи Ургенчского государственного университета прошел первый полуфинал конкурса «Клуб веселых и находчивых». В конкурсе соревновались «Ол
Состоялось мероприятие на тему «Великие дети моей Родины»
Сегодня, 14 апреля, состоялось мероприятие на тему «Великие дети моей Родины» с участием студентов Экономического факультета. В начале мероприятия первый проректор УрГУ С. Давлетов коснулс