Iqtidorli talabalar bilan uchrashuv boʻlib oʻtdi
Bugun, 8-aprel kuni Urganch davlat universiteti Ilmiy ishlar va innovatsiyalar bo'yicha  prorektori Zafarbek Ibragimov universitetning bir guruh iqtidorli talabalari bilan uchrashdi. Unda Iqt
Kitobxonlik haftaligi
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining "2020-2025-yillarda kitobxonlik madaniyatini rivojlantirish va qoʼllab-quvvatlash milliy dasturini tasdiqlash toʼgʼrisida"gi 2020-yil 14
“Oʻzbekiston respublikasida referendumni tashkil etishning huquqiy asoslari va konstitutsiyaviy islohotlarning ahamiyati” mavzusida seminar tashkil etildi
Umumxalq muhokamasi asosida qabul qilinishi koʼzda tutilgan yangilanayotgan Konstitutsiyaning mazmunini tushuntirish, referendum ishtirokchilari salohiyatini oshirish va ularni O‘zbekiston Respu
Bugun Urganch davlat universiteti Fizika-matematika fakulteti 225- matematika guruhi va 222, 223 - amaliy matematika guruhlari talabalari ishtirokida "Korrupsiya - taraqqiyot kushandasi" mav
Yangi Mehnat kodeksi targʻiboti yuzasidan oʻquv-seminar oʻtkazildi
2023-yil 6-aprel kuni Urganch davlat universitetida Oʻzbekiston Respublikasi Kambagʻallikni qisqartirish va bandlik vazirligi hamda Xorazm viloyati Kambagʻallikni qisqartirish va bandlik bosh boshqarm
Xorijiy filologiya fakultetida ijodkorlar bilan uchrashuv boʻlib oʻtdi
Bugun, 6-aprel kuni Urganch davlat universiteti Xorijiy filologiya fakultetida sanʼat arboblari, yozuvchi va shoirlar bilan uchrashuvlar doirasidagi navbatdagi tadbir boʻlib oʻtdi. Tadbir mehmoni X

Состоялась встреча с талантливыми студентами
Сегодня, 8 апреля, проректор Ургенчского государственного университета по научной работе и инновациям Зафарбек Ибрагимов встретился с группой талантливых студентов вуза. В нем приняли участие сотрудни
Неделя чтения
Согласно постановлению Кабинета Министров Республики Узбекистан «Об утверждении Национальной программы развития и поддержки культуры чтения на 2020-2025 годы» №781 от 14 декабря 2020 года,
Организован семинар на тему «Правовые основы организации референдума в Республике Узбекистан и значение конституционных реформ»
В Ургенчском государственном университете прошел образовательный семинар с целью разъяснения содержания обновленной Конституции, которую предполагается принять на основе общественного обсуждения, повы
Коррупция препятствует развитию
Сегодня был организован круглый стол на тему «Коррупция препятствует развитию» с участием студентов 225-й группы математики и 222-й, 223-й групп прикладной математики Физико-математическог
Состоялся обучающий семинар по продвижению нового Трудового кодекса
6 апреля 2023 года в Ургенчском государственном университете Министерством по вопросам бедности и занятости населения Республики Узбекистан и Главным управлением по вопросам бедности и занятости насел
На факультете Иностранной филологии состоялась встреча с художниками
Сегодня, 6 апреля, на факультете Иностранной филологии Ургенчского государственного университета состоялось очередное мероприятие в рамках встреч с художниками, писателями и поэтами. Гостями меропр