Filologiya fakulteti haftaligi doirasida “Yosh notiqlar” ko‘rik-tanlovining mart oyi soni bo'lib o'tdi
2022-yil 12-mart sanasida Filologiya fakulteti  tomonidan universitetning notiqlik madaniyatini o'zida shakllantira olgan, faol va  tashabbuskor talabalari ishtirokida oʻtkazilib kelinay
“Yoshlar o'rtasida jinoyatchilikning oldini olish va unga qarshi kurashish” mavzusida profilaktik tadbir oʻtkazildi
2022-yilning 12-mart sanasida UrDU konferensiyalar zalida “Yoshlar o'rtasida jinoyatchilikning oldini olish va unga qarshi kurashish” mavzusida profilaktik tadbir oʻtkazildi.  Un
UrDU ma'muriyatining TTJ ga tashrifi
Joriy yil 11-mart sanasida UrDU rektori Baxrom Abdullayev, Yoshlar masalalari va ma'naviy-ma'rifiy ishlar bo'yicha birinchi prorektor Sanjar Davletov hamda Moliya va&nb
Oliy taʼlim va mahalla hamkorligi kengaymoqda
Bugun, 11-mart sanasida oliy taʼlim va mahalla oʻrtasidagi hamkorlikni yanada kuchaytirish maqsadida Fizika-matematika fakulteti tyutorlari hamda fakultetning Yoshlar bilan ishlash boʻyicha dekan oʻri
Urganch davlat universitetida boʻsh ish oʻrinlar yarmarkasi oʻtkazilmoqda
Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev raisligida 2022-yil 4-mart sanasida oliy ta’lim muassasalari talabalari bandligini ta’minlash orqali ularning turmush darajasini yaxs
Boʻsh ish oʻrinlari yarmarkasi boshlanish arafasida…
Avval xabar berganimizdek,  bugun Urganch davlat universiteti hamda Xorazm viloyati Bandlik  bosh boshqarmasi hamkorligidagi  boʻsh ish oʻrinlar yarmarkasi ayni daqiqalarda boshlanish a

В рамках недели Филологического факультета прошел мартовский выпуск конкурса «Молодые ораторы»
12 марта 2022 года на Филологическом факультете состоялся мартовский тур конкурса "Молодые ораторы", который проводится с участием активных и увлеченных студентов, способных формировать куль
Профилактическое мероприятие на тему «Профилактика и борьба с преступностью среди молодежи»
12 марта 2022 года в актовом зале УрГУ было проведено профилактическое мероприятие на тему «Профилактика и борьба с преступностью среди молодежи». В нем приняли участие судья г. Ургенча
Посещение ректоратом УрГУ студенческого общежития
11 марта текущего года студенческое общежитие №5 посетили ректор УрГУ Бахром Абдуллаев, первый проректор по работе с Молодежью и духовно-воспитательной работе Санжар Давлетов и проректор по Финансам и
Сотрудничество высшего образования и «Махаллы» расширяется
Сегодня, 11 марта, по инициативе преподавателей Физико-математического факультета и заместителя декана по вопросам молодежи Д. Юсупова была организована встреча на тему "Вооруженные Силы - хранит
В Ургенчском государственном университете проходит ярмарка вакансий
Сегодня, 11 марта 2022 года, о реализации инициатив, выдвинутых на видеоконференции, 4 марта 2022 года под председательством Президента Республики Узбекистан Шавката Мирзиёева о мерах по повышению уро