Bugun Urganch davlat universiteti Akademik litseyida bitiruvchi yoshlarning tantanali diplom topshirish marosimi bo’lib o’tdi. “Yangi O’zbekiston yoshlari, bilib qo’yki,
Urganch davlat universiteti Meva-sabzavotchilik kafedrasi o‘qituvchisi Bobojonov.O “Tolni chet el navlarini introduksiya qilish” mavzusida ilmiy-nazariy seminari
Introduksiya (lotincha: introductio — joriy qilish), oʻsimliklar introduksiyasi — turli oʻsimliklar turlari va navlarini oʻz tabiiy arealidan ilgari uchramagan hududlarga koʻchirish (jalb
Ekologiya va xayot faoliyati havfsizligi kafedrasi 4 bosqich talabalarining bitiruv oldi himoyasi
Akademik Saidaxror Gulyamov Urganch davlat universitetida maʼruza qildi
Bugun, 10-iyun sanasida O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti  huzuridagi Statistika agentligi kadrlar malakasini oshirish va statistik tadqiqotlar institutining “Raqamli iqtisodiyot&rd

Defenses of master's degree graduates' dissertations are taking place
At the moment, the defense of Master's dissertations of the graduates of the Linguistics: English, German and French language specialty for the 2023/2024 academic year of the "Romano-Germanic
Diplomas were awarded to the graduates of Academic Lyceum of Urgench State University
Today, a solemn graduation ceremony of graduating pupils took place at the Academic Lyceum of Urgench State University. Speakers at the event held under the slogan "Youngsters of new Uzbekis
Pre-graduation defense of students of the Department of Ecology and Life Safety of the 4th stage
Academician Saidakhror Gulyamov gave a lecture at Urgench State University
Today, on June 10, Saidakhror Gulyamov, head of the Department of "Digital Economy" of the Institute of Personnel Training and Statistical Research of the Statistical Agency under the Presid