UrDU Xorijiy filologiya fakultetida "Biz kelajagimizga befarq emasmiz" mavzusida davra suhbati boʻlib oʻtdi
Bugun, 24-mart kuni UrDU Xorijiy filologiya fakultetida "Biz kelajagimizga befarq emasmiz" mavzusida davra suhbati boʻlib oʻtdi.  Unda Xalq deputatlari Urganch tuman kengashi kotibiy
"Yangi Oʻzbekistonda yangi tahrirdagi konstitutsiya" mavzusida axborot va murabbiylik soati oʻtkazildi
Ayni kunlarda Urganch davlat universitetining axborot va murabbiylik soatlarida yangilanayotgan Konstitutsiyamizning targʻibotiga bagʻishlab, mashgʻulotlar olib borilmoqda. Xususan, bugun Urganch d
“Referendum va yoshlar” mavzusida targʻibot tadbiri bo’lib o’tdi
Bugun Urganch davlat universitetida “Referendum – 2023: Kelajaging uchun ovoz ber!” shiori ostida “Referendum va yoshlar” targʻibot tadbiri o’tkazildi. Unda UrDU
“Bahorgi tijoratlashtirish” forumi boʻlib oʻtdi
Xabaringiz bor,  joriy yilning 16-17 mart kunlari Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligida “Bahorgi tijoratlashtirish” forumi boʻlib oʻtdi. Forumda respublikamiz olimla
SUV - BU HAYOT, UNI ASRAYLIK!
Ma’lumki, 22-mart - yer yuzida „Butunjahon suv kuni“ deb e’lon qilingan. Shu munosabat bilan bugun, 24-mart kuni UrDU Tabiiy fanlar fakulteti tomonidan “Suv - bu hayot, u
Urganch davlat universiteti rektori Baxrom Abdullayevning Navro'zi ayyom munosabati bilan bayram tabrigi
Assalomu alaykum, hurmatli universitet jamoasi! O'lkamizga yangilanish, yasharish va mehri-oqibati timsoli bo'lgan bahor fasli kirib kelishi bilan mamlakatimiz bo'ylab orziqib kuti

На факультете иностранной филологии УрГУ состоялся круглый стол на тему «Нам не безразлично наше будущее»
Сегодня, 24 марта, на факультете Иностранной филологии УрГУ состоялся круглый стол на тему «Нам не безразлично наше будущее». В нем приняли участие заведующая секретариатом Ургенчского
Проведен информационно-тренерский час на тему «Конституция в Новом Узбекистане»
В эти дни в информационно-тренировочные часы Ургенчского государственного университета проходят тренинги, посвященные популяризации нашей обновленной Конституции. Сегодня, в частности, был проведен
Проведено рекламное мероприятие на тему «Референдум и молодежь»
Сегодня в Ургенчском государственном университете прошло агитационное мероприятие «Референдум и молодежь» под лозунгом «Референдум-2023: Голосуй за свое будущее!». В нем Ш.
Прошел форум «Весенняя коммерциализация»
Как известно, 16-17 марта текущего года в Министерстве высшего образования, науки и инноваций прошел форум «Весенняя коммерциализация». На форуме ученые нашей республики предложили свои
SUV - BU HAYOT, UNI ASRAYLIK!
Ma’lumki, 22-mart - yer yuzida „Butunjahon suv kuni“ deb e’lon qilingan. Shu munosabat bilan bugun, 24-mart kuni UrDU Tabiiy fanlar fakulteti tomonidan “Suv - bu hayot, u
Праздничное поздравление ректора Ургенчского государственного университета с Наврузом
Здравствуйте, уважаемый коллектив университета! С приходом весны, которая является символом обновления, жизни и добра, в нашу страну приходит и долгожданный Навруз. Этот замечательный, особенны