UrDU Xorijiy filologiya fakultetida "Biz kelajagimizga befarq emasmiz" mavzusida davra suhbati boʻlib oʻtdi
Bugun, 24-mart kuni UrDU Xorijiy filologiya fakultetida "Biz kelajagimizga befarq emasmiz" mavzusida davra suhbati boʻlib oʻtdi.  Unda Xalq deputatlari Urganch tuman kengashi kotibiy
"Yangi Oʻzbekistonda yangi tahrirdagi konstitutsiya" mavzusida axborot va murabbiylik soati oʻtkazildi
Ayni kunlarda Urganch davlat universitetining axborot va murabbiylik soatlarida yangilanayotgan Konstitutsiyamizning targʻibotiga bagʻishlab, mashgʻulotlar olib borilmoqda. Xususan, bugun Urganch d
“Referendum va yoshlar” mavzusida targʻibot tadbiri bo’lib o’tdi
Bugun Urganch davlat universitetida “Referendum – 2023: Kelajaging uchun ovoz ber!” shiori ostida “Referendum va yoshlar” targʻibot tadbiri o’tkazildi. Unda UrDU
“Bahorgi tijoratlashtirish” forumi boʻlib oʻtdi
Xabaringiz bor,  joriy yilning 16-17 mart kunlari Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligida “Bahorgi tijoratlashtirish” forumi boʻlib oʻtdi. Forumda respublikamiz olimla
SUV - BU HAYOT, UNI ASRAYLIK!
Ma’lumki, 22-mart - yer yuzida „Butunjahon suv kuni“ deb e’lon qilingan. Shu munosabat bilan bugun, 24-mart kuni UrDU Tabiiy fanlar fakulteti tomonidan “Suv - bu hayot, u
Urganch davlat universiteti rektori Baxrom Abdullayevning Navro'zi ayyom munosabati bilan bayram tabrigi
Assalomu alaykum, hurmatli universitet jamoasi! O'lkamizga yangilanish, yasharish va mehri-oqibati timsoli bo'lgan bahor fasli kirib kelishi bilan mamlakatimiz bo'ylab orziqib kuti

A roundtable discussion on the topic "We are not indifferent to our future" was held at the Faculty of Foreign Philology of UrSU
Today, on March 24, a roundtable discussion on the topic "We are not indifferent to our future" was held at the Faculty of Foreign Philology of UrSU. Z.Masharipova, head of the secretaria
An information and coaching hour was held on the topic of "Constitution in New Uzbekistan".
These days, in the information and coaching hours of Urganch State University, trainings are being conducted dedicated to the promotion of our updated Constitution. Today, in particular, an informa
A promotional event was held on the topic "Referendum and youth".
Today at Urganch State University "Referendum and youth" campaign event was held under the slogan "Referendum - 2023: Vote for your future!". In it, Sh. U. Sheripov, the head of
"Spring commercialization" forum was held
As you know, on March 16-17 of this year, the "Spring Commercialization" forum was held at the Ministry of Higher Education, Science and Innovation. At the forum, scientists of our republ
SUV - BU HAYOT, UNI ASRAYLIK!
Ma’lumki, 22-mart - yer yuzida „Butunjahon suv kuni“ deb e’lon qilingan. Shu munosabat bilan bugun, 24-mart kuni UrDU Tabiiy fanlar fakulteti tomonidan “Suv - bu hayot, u
Holiday congratulations from the Rector of Urganch State University on the occasion of Navroz
Hello, dear university team! With the arrival of the spring season, which is a symbol of renewal, life and kindness, the long-awaited Navroz is also coming to our country. This wonderful, speci